Prekių pristatymas

Visi užsakymai yra išsiunčiami  nuo Pirmadienio iki Penktadienio po gauto Jūsų (Pirkėjo) apmokėjimo pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą. Jūs gausite elektroninį laišką su patvirtinimu, kad Jūsų užsakymas buvo sėkmingai išsiųstas.

Prekių pristatymo terminas Lietuvoje – 4-5 darbo dienos. Išskirtiniais atvejais pirkėją prekės pasiekia per 6-7 darbo dienas. Prekių užsakymo pristatymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į sąskaitą momento.

Kokie yra pristatymo būdai?

  • Lietuvos Pašto pirmenybinis registruotas siuntinys
  • LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai
  • Siūlome atsiimti prekes tiesiai iš rankų sumokant grynaisiais pinigais Kaune. Atvykimo laiką būtina susitarti iš anksto susisiekus su mumis el. paštu info@autogausa.lt arba tel.: +37068720048

Prekių pristatymo kainos

Siuntimo kaina skaičiuojama pagal prekių užsakymo sumą:

  • iki 15.00 €: pristatymo kaina 4.35 €
  • nuo 15.01 € iki 90.00 €: pristatymo kaina 3.90 €
  • nuo 90.00 €: pristatome nemokamai.

Jei užsisakinėjate prekes telefonu, mes Jums suskaičiuosime galutinę kainą su pristatymu pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą ir atsiųsime rekvizitus apmokėjimui į elektroninį paštą arba SMS žinute.

Jei dėl kokių nors priežasčių Jūsų užsakymas nebuvo išsiustas per 24 valandas nuo apmokėjimo, mes Jus informuosime elektroniniu paštu arba mobiliuoju telefonu.

DĖMESIO! Prašome tiksliai nurodyti savo pristatymo adresą (gatvė, numeris, pašto kodas, gyvenvietė (miestas), rajonas, tel. numeris).

Pristatymas užsienyje

Prekės gali būti pristatomos užsienyje atskiru susitarimu. Dėl užsakymų kreiptis el. paštu: info@autogausa.lt

Svarbu!

Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus.

Į Kuršių Neriją yra papildomų sąlygų.